2943 0044
6732 4467
MANS GROZS
Grozs ir tukšs

Noteikumi un apmaksa

Par norādītajām cenām preci var iegādāties tikai interneta veikalā!

 

Ja pasūtījums tiek izsniegts PTA veikalā (Ganību dambī 40C, Rīgā) vai piegādāts Rīgā vai Pierīgā, ir iespējami 3 apmaksas veidi:

 • Skaidra nauda (kopā ar pasūtījumu saņemsiet čeku, nepieciešamības gadījumā arī pavadzīmi vai kvīti ar rekvizītiem)

 • Pārskaitījums (kopā ar pasūtījumu saņemsiet pavadzīmi)

 • Līzings (kopā ar pasūtījumu saņemsiet līzinga līgumu)

 

Ja pasūtījums ir jāpiegādā citur Latvijā, ir iespējami 2 apmaksas veidi:

 • Pārskaitījums (kopā ar pasūtījumu saņemsiet pavadzīmi)
 • Līzings (kopā ar pasūtījumu saņemsiet līzinga līgumu)

 

Ja pasūtījums jāpiegādā uz Omniva vai Pasta stacijas pakomātu, apmaksas veids ir iespējams:

 • Pārskaitījums (kopā ar pasūtījumu saņemsiet pavadzīmi). Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām

 

 

Ja pircējs ir juridiska persona un apmaksas veids ir pārskaitījums, tad tās pārstāvim pirms preces saņemšanas jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un jānodod pilnvaras kopija, lai pārdevējs var pārliecināties par personas pilnvarojumu pircēja vārdā saņemt preci un pārliecināties par tās kvalitāti, kā arī parakstīt preces pavaddokumentus.

Sakarā ar izmaiņām PVN likumā (143.5 pants), no 01.01.2018 juridiskām personām, kuras ir reģistrētas kā PVN maksātājs, iegādājoties sadzīves elektronisko iekārtu vai sadzīves elektrisko aparatūru, tiek piemērota īpašā PVN maksāšanas kārtība (nodokļa apgrieztā maksāšana).

No 01.01.2018 juridiskām personām (PVN maksātājs) sadzīves elektronisko iekārtu vai sadzīves elektrisko aparatūru ir iespējams iegādāties tikai ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa).


Ja pircējs ir fiziska persona un apmaksas veids ir pārskaitījums, saņemot preci ir jāuzrāda personas apliecinošs dokuments. Ja pasūtījumu saņem cita persona, ir nepieciešama pilnvara.


Kā viens no attaisnojuma dokumenta obligātajiem rekvizītiem ir likuma “Par grāmatvedību” 7.panta 9.punktā noteiktais rekvizīts – saimnieciskā darījuma dalībnieki. Saskaņā ar šo pantu, ja saimnieciskā darījuma dalībnieks ir fiziskā persona, – jānorāda vārds un uzvārds, personas kods (ja personai tāds piešķirts), personas norādītā adrese vai, ja tāda nav norādīta, deklarētās dzīvesvietas adrese.
Tātad, lai rēķinu varētu izmantot kā attaisnojuma dokumentu ierakstu veikšanai grāmatvedības reģistros, tajā jābūt norādītam arī obligātajam rekvizītam – pakalpojumu saņēmēja – fiziskās personas – personas kodam.
 
Pērkot līzingā:

 • minimālā pirmā iemaksa - 0%
 • minimālā pirkuma summa - 50 EUR
 • maksimālais termiņš - 36 mēneši

Pakalpojums pieejams tikai fiziskām personām. Sīkāka informācija par līzinga nosacījumiem un noformēšanu - sadaļā Līzings vai sazinieties ar mums.

Lai iegādātos preci līzingā, personai ir jābūt sasniegušai 21 gadu vecumu un ar pastāvīgiem ienākumiem.

Dokumentu noformēšanai ir nepieciešama derīga pase vai personas apliecība (eID).

Ir pieejamas 3 līzinga kompānijas:

 • Aizdevums.lv
 • InCredit Group
 • Lateko līzings

 

 Sīkākai informācijai - sazinieties ar mums

Informācija klientiem, kuri plāno izmantot Aizdevums.lv līzingu

2017.gada 9.novembrī stājās spēkā grozījumi  Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā, turpmāk – NILLTF likums, ar kuriem tika paplašināts un precizēts  šī likuma subjektu loks, ka arī būtiski grozīta paplašināti kontroles mehānismi, lai novērsu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un terorisma finansēšanu.

[1] Saskaņā ar NILLTF likuma 1.panta 7.punkta “m” apakšpunktu un 3.panta 1.daļas 2.punktu SIA “Aizdevums.lv” ir NILLTF likuma subjekts. 

1.panta 7.punkta “m” apakšpunkts nosaka, ka finanšu iestāde — komercreģistrā ierakstīts komersants, filiāle vai pārstāvniecība vai citas dalībvalsts vai trešās valsts attiecīgā reģistrā reģistrēts komersants, kurš nav kredītiestāde un kurš sniedz vienu vai vairākus finanšu pakalpojumus Kredītiestāžu likuma izpratnē. Tai skaitā par finanšu iestādi uzskatāms: persona, kura nodarbojas ar patērētāju kreditēšanu un kurai Patērētāju tiesību aizsardzības centrs izsniedz speciālo atļauju (licenci) kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

3.panta 1.daļas 2.punkts – šā likuma subjekti ir personas, kuras veic saimniecisko vai profesionālo darbību: finanšu iestādes.

[2] Saskaņā ar NILLTF likuma 11.panta 1.daļas 1.punktu likuma subjektam ir pienākums pirms darījuma attiecību uzsākšanas veikt klienta izpēti, kas ietver personu identifikāciju.

[3] Saskaņā ar NILLTF likuma 12.panta 1.daļu fizisko personu identificē, pārbaudot tās identitāti pēc klienta personu apliecinoša dokumenta (pase, ID karte).

[4] Saskaņā ar NILLTF likuma 14.panta 1.daļu finanšu iestādei, uzsākot darījuma attiecības, ir pienākums izgatavot to dokumentu kopijas, uz kuru pamata veikta klienta identifikācija, proti, klientu personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte) kopijas.

Informācija par strīdu izsķiršanu tiešsaistē

Ja jums ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci vai pakalpojumu, Jūs varat izmantot Eiropas Savienības platformu tiešsaistes strīdu izšķiršanai, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra - https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

Papildu informāciju atradīsiet šajā infografikā.

 

 

Patērētāja tiesības lietot iegādāto preci (interneta veikalā) atteikuma tiesību izmantošanas laikā:

 • Tiesības pārbaudīt preci - patērētājs ir tiesīgs lietot preci, lai noskaidrotu tās īpašības un veidu, kā arī, lai to pārbaudītu
 • Patērētāja atbildība - patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos vai tās izmantošanu pretēji labai ticībai, ja prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota, pārsniedzot tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei nepieciešamās robežas
 • Svarīgi! Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama, tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā
- / -
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account