2943 0044
6732 4467
MANS GROZS
Grozs ir tukšs

Par mums

Internetveikala tālrunis: 67324467, mob. tālrunis: 29430044, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Darba laiks: pirmdiena – piektdiena: 10.00-19.00


Par norādītajām cenām preci var iegādāties tikai interneta veikalā. Preču saņemšana bez papildu maksas ir iespējama PTA veikalā. Informācija par piegādes iespējām ir atrodama sadaļā "Piegāde".

Par PTA

PTA sadzīves tehnikas veikals vairāk kā 20 gadus piedāvā plašu preču klāstu, iemantojot klientu atzinību un labas atsauksmes. Šobrīd sniedzam iespēju iegādāties sadzīves tehniku arī mūsu internetveikalā pta.lv. Daudzas preces ir pieejamas mūsu noliktavā Rīgā, tādēļ varam nodrošināt gan izdevīgākas cenas, gan ātru preču piegādi. Uzziniet vairāk par veikalu Ganību dambī 40C: http://ptaveikals.lv

Klientu uzticība

Gan mūsu internetveikals, gan arī veikals Ganību dambī 40C, Rīgā ir ieguvuši plašu klientu uzticību. To apliecina gan regulārie klienti, gan arī klientu sniegtās atsauksmes. Ar jaunākajām atsauksmēm un novērtējumiem varat iepazīties Salidzini.lv atsauksmju sadaļā, kā arī Google Reviews sadaļā. Tur varat pievienot arī savu atsauksmi.

Palīdzēsim ar izvēli

Mūsu pieredzējušie konsultanti vajadzības gadījumā var sniegt padomu un ieteikt labāko sadzīves tehniku Jūsu vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai rastu atbildes uz Jūs interesējošajiem jautājumiem.

Garantija

Labākie sadzīves tehnikas modeļi un daudzu gadu laikā pārbaudīti sadarbības partneri, lai mūsu klientiem izvēlētā sadzīves tehnika kalpotu gadiem ilgi.

Pasaules zīmoli

Mūsu veikalā ir pārstāvēti populārākās tehnikas zīmoli – AEG, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Candy, Siemens, Indesit, Hotpoint, Samsung, LG, Kaiser, Kenwood, Bosch, Whirlpool un daudzi citi, kuri savu kvalitāti ir apliecinājuši patērētājiem visā pasaulē.

Rekvizītu informācija

SIA "PTA"
Reģistrācijas Nr. 40003386198
PVN maksātāja Nr. LV40003386198
Juridiskā adrese: Ganību dambis 40C, Rīga, LV-1005
AS "SEB Banka", Kods: UNLALV2X001
Konts: LV59UNLA0050000636206 


PTA veikals Ganību dambī 40C, Rīgā

Darba laiks: pirmdiena - sestdiena: 10.00 - 19.00, svētdiena: 10.00 - 17.00

 

Veikalā Jums ir iespēja klātienē aplūkot un izvēlēties sadzīves tehniku un elektroniku, kura kalpos jums gadiem ilgi. Katram klientam ir savas vajadzības un vēlmes, kuras ietekmēs preces izvēli. Mūsu pieredzējušie klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku. Jums ir iespēja pasūtīt preci e-veikalā un saņemt to veikalā bez maksas.

Jums ir radušies jautājumi vai ir vajadzīga palīdzība sadzīves tehnikas izvēlē? Apmeklējiet mūsu veikalu vai sazinieties ar mums pa tālruni 67220496 vai rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mēs palīdzēsim rast atbildes uz Jūsu jautājumiem.
Uzziniet vairāk ptaveikals.lv

Veļasmašīnas, plītis, cepeškrāsnis
Ledusskapji, saldētavas
Virtuves tehnika, elektronika
- / -
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account