2943 0044
6732 4467
MANS GROZS
Grozs ir tukšs

Veikals Ganību dambī 40C

PTA veikals


PTA sadzīves tehnikas veikalā Ganību dambī 40C, Rīgā, atradīsiet plašu sadzīves tehnikas klāstu: mūsu veikalā un noliktavā kopumā ir vairāk kā 10 000 preces! Tas mūsu klientiem nodrošina gan plašas izvēles iespējas, gan arī ātru piegādi. Ja Jūs interesējošā prece nebūs uz vietas, tad varēsim veikt pasūtījumu vēlākai preces iegādei. Veikala darba laiks: pirmdiena - sestdiena: 10:00 - 19:00, svētdiena: 10:00 - 17:00.

Papildu informāciju par PTA veikalu varat skatīt mājaslapā: http://ptaveikals.lv

 

Internetveikalā pasūtītās preces Jums ir iespēja saņemt PTA veikalā bez papildu samaksas. Ņemiet vērā, ka preču piedāvājums, cenas un preču pieejamība PTA veikalā un pta.lv interneta veikalā var atšķirties.

Pasaules zīmoli, ražotāja garantija

Veikalā Jums ir iespēja klātienē aplūkot un izvēlēties sadzīves tehniku un elektroniku, kura kalpos Jums gadiem ilgi. Mūsu piedāvājumā ietilpst daudzi pasaulē atzīti un populāri zīmoli kā AEG, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Candy, Miele, Siemens, Indesit, Hotpoint, Samsung, LG, Kaiser, Kenwood, Bosch, Whirlpool un daudzi citi, kuri savu kvalitāti ir apliecinājuši patērētājiem gan pasaulē, gan Latvijā.

 

Katram klientam ir savas vajadzības un vēlmes, kuras ietekmēs preces izvēli, tādēļ mūsu pieredzējušie klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku, sniegs praktisku informāciju kā kopt un uzturēt tehniku, lai tā kalpotu ilgstoši.

 

Gaidīsim Jūs mūsu veikalā!

- / -
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account