2943 0044
6732 4467
MANS GROZS
Grozs ir tukšs

Cenu čempionāts: labākie piedāvājumi sadzīves tehnikai

Cenu čempionātu PTA veikalā turpinās!

Sadzīves tehnikas piedāvājumi mūsu veikalā kļuvuši vēl izdevīgāki, izvēles iespējas - vēl plašākas. Uzziniet vairāk PTA e-veikalā vai apmeklējiet PTA veikalu Ganību dambī 40c, Rīgā, lai aplūkotu visus Cenu čempionāta piedāvājumus.

Populārākās preču kategorijas

 

PTA priekšrocības

Uzticamība

Uzticamība

20 gadu laikā esam ieguvuši plašu klientu uzticību, ikdienā nodrošinot gan izdevīgas cenas, gan ievērojamu preču klāstu. 2017.gada vasarā PTA veikals kļuva divreiz plašāks.

Ātra piegāde

Ātra piegāde

Mūsu noliktavā ir vairāk kā 10 000 preces, tas ļauj mūsu klientiem ātri saņemt vajadzīgo preci gan pasūtot internetveikalā, gan arī iepērkoties mūsu veikalā.

PTA - gadiem pārbaudīta kvalitāte

Kvalitāte un garantija

Labākie sadzīves tehnikas modeļi un daudzu gadu laikā pārbaudīti sadarbības partneri, lai mūsu klientiem izvēlētā sadzīves tehnika kalpotu ilgi un ar garantiju.


PTA veikals Ganību dambī 40C, Rīgā

Darba laiks: pirmdiena - sestdiena: 10.00 - 19.00, svētdiena: 10.00 - 17.00

 

Veikalā Jums ir iespēja klātienē aplūkot un izvēlēties sadzīves tehniku un elektroniku, kura kalpos jums gadiem ilgi. Katram klientam ir savas vajadzības un vēlmes, kuras ietekmēs preces izvēli. Mūsu pieredzējušie klientu konsultanti palīdzēs izvēlēties piemērotāko sadzīves tehniku. Jums ir iespēja pasūtīt preci e-veikalā un saņemt to veikalā bez maksas.

Jums ir radušies jautājumi vai ir vajadzīga palīdzība sadzīves tehnikas izvēlē? Apmeklējiet mūsu veikalu vai sazinieties ar mums pa tālruni 67220496 vai rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mēs palīdzēsim rast atbildes uz Jūsu jautājumiem.
Uzziniet vairāk ptaveikals.lv

Veļasmašīnas, plītis, cepeškrāsnis
Ledusskapji, saldētavas
Virtuves tehnika, elektronika
- / -
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account